KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475349
nr 1747 5349
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Ölglas. Signerad, daterad -16. Olja på pannå, oramad, 40x31 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:44:00
7/12 20:45:11
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning